Hakkımda

İlker Polat Kimdir?

Bu zamana kadar gerçekleştirdiği işlemler ve danışmanlarına göstermiş olduğu özen ile 1500 danışman arasından en fazla memnuniyet ödülünü alan ve sizler için en iyisi olmaya çalışan ailenizden biri gibi görebileceğiniz emlak danışmanınız, gayrimenkul pusulanız…

10 Yıllık Tecrübe

En değerli şey ZAMAN'dır. Alanında uzmanlar ile çalışmak, size hem zaman, hem para kazandırır.

Müşteri Memnuniyeti

En önemlisi hayallerdir. Sizlere gayrimenkul değil hayallerinize kavuşmayı vaat ediyorum. Siz değerli müşterilerim ile başlayan yolculuğumuz bir danışan-müşteri ilişkisinden çok “dostluk “adı altında ilerleyeceğini göreceksiniz. Size özel hazırlanan portföyler ve taleplerinizin ön planda olduğu keyifli süreç sayesinde doğru adreste olduğunuzu anlayacaksınız.

Geniş Etki Çevresi

Yıllardır süregelen memnun müşterilerimizden ziyade biriktirmiş olduğumuz geniş veri tabanı ve profesyonel çözümler ile sizlere hizmet veriyoruz.

İlker Polat Kimdir?

Bu zamana kadar gerçekleştirdiği işlemler ve danışmanlarına göstermiş olduğu özen ile 1500 danışman arasından en fazla memnuniyet ödülünü alan ve sizler için en iyisi olmaya çalışan ailenizden biri gibi görebileceğiniz emlak danışmanınız, gayrimenkul pusulanız…

YILLIK TECRÜBE
0
MEMNUN MÜŞTERİ
0
İŞLEM SAYISI
0

HİZMETLERİMİZ

K.K.T.C'de sizler için sunduğumuz hizmetler ile yatırımlarınıza en iyi şekilde yön verin.

Yatırım Danışmanlığı

Satın Alma Prosedürleri

Satış Sonrası Destek

Ücretsiz Değerleme

Hukuki ve Mimari Danışmanlık

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yüzlerce müşteri yanılıyor olamaz...

Sizde üst üste "En Fazla Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Danışman" ödüllü İlker Polat ile yatırımlarınıza yön verin.

Ana hedef, tüm müşterilerimizi mutlu ve memnun tutmaktır. Her zaman memnuniyetle karşılanacağınızdan ve tüm sorularınızın yanıtlarını bulacağınızdan emin olun.

İpek Çelik
Pia Bella Casino - 12/02/2020

İlker Bey'e öncelikle çok teşekkür ediyorum . Ev arama bulma yerleşme ve sonrasındaki eksiklerimiz ve problemlerimizle bıkmadan ilgilendiği, zaman ayırdığı , her sorunumuza anında dönüş yaptığı için çok teşekkür ediyorum . İşini böyle layığıyla yaptığı için kendisini kutluyorum . Bundan sonraki tüm emlak ihtiyaçlarımızda kesinlikle onunla iletişime geçme istiyoruz gönülden . Tekrardan çok teşekkür ediyorum İlker Bey.

Hüsame Demir
23/03/2020

İlker beyi tanıdığım için ve onunla çalıştığım için çok şanslıyım ilgisi alakası iletişimi güçlü ve çözüm odaklı. Sadece iş yaparken değil işten sonrada yaptığı işin arkasında duran ve en önemlisi dürüst ve güvenilir olması. Herkese ilker beyle gönül rahatlığı ile çalışabileceğinizi tavsiye ediyorum. Ve buradan da bir daha teşekkür ediyorum.

Hector Osayande
28/08/2020

He is too kind. In all races He is the best agent I’ve met. He treats me like his brother ❤️

Ezgi Çapa
08/12/2019

Güler yüzlü ve ilgisi ile aşırı memnun şekilde ayrıldım ofisten. Abi gibi yaklaşıp, her sorunda yanımda olacağını hissettiren samimi bir kalbi var. Her şey için teşekkürler 🙂

Esra Teke
16/12/2018

Son iki aydır ev arıyorum fakat görevli arkadaşların dönmemesi ilgilenmemesi sonucu baya uğraştım ama İlker Polat beye çok teşekkür ederim ilgisinden ve alakasından dolayı şu anda taşınabileceğim bir evim var. İşinize olan saygınızdan, başarılarınızın devamı dilerim.

Esra Özen
09/08/2020

Sadece ve sadece müşteri memnuniyetine odaklı birisi kendisi, her şeyi kolaylıkla danışabileceğiniz, zeki ve inanılmaz güven veriyor. Sayesinde müthiş bir evde kalıyorum her şey istediğim gibi ilerlemesinde çok ama çok yardımcı oldu gözüm kapalı ev danışabileceğim birini bulmak zor bu devirde İlker bey sadece bir danışman değil aynı zamanda çok iyi bir dost oldu bizlere her şey için teşekkür ederim.

Esma Serin
19/12/2018

Sevgili İlker, Pozitif yaklaşımın, bizim isteklerimize göre seçenekler sunman ve kararı bize bırakarak hareket alanımızı arttırman neticesinde bize ikinci vatanımızda bir değer kazandırdığın için teşekkürler.

Ersin Bıyık
19/12/2018

İlgisi ve alakası tartışılmaz ilk girdiğimiz evi benim gibi bir satıcıya satma da inanılmaz...

Erkan Özer
19/11/2018

Girne, Puente 187 projesinden satın aldığım evim için, proje aşamasından itibaren evimi kendi gayrimenkulü gibi sahiplenmesi ve evimin tüm ihtiyaçlarını karşılamamda yardımcı olarak, çok kısa süre içerisinde kiracı bulabilme becerisinden dolayı İlker Beye teşekkürlerimi borç biliyorum . Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işleri için gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir danışman. Coldwell Banker'ın senin kıymetini bilmesi gerek.

Emre Küçük
09/08/2020

İlker Bey denilince aklıma sadece GÜVEN ismi geliyor. Kibar, beyefendi ve çok yardımsever biridir. Kendisiyle ev vesilesiyle tanıştık evimizi tuttuktan sonra bile ilgi ve alakası aynıydı tebrik ederim başarılarının devamını diliyorum

Emre Demirci
26/11/2018

İlker işinin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip güler yüzlü samimi bir arkadaş, arkadaş diyorum çünkü bir arkadaş gibi ilgisini ve tecrübesini esirgemeden her konuda yanımızda oldu. Kendisine bu vesile ile çok teşekkür ediyorum, sevgiler...

Elif Kıratlı
25/08/2019

Bence hayattaki en önemli şeylerde birisi güven ve doğru yönlendirilmedir. İlker Polat'a gözümüz kapalı güvendik ve hatta ev alma fikrine sadece, onun bu kadar ilgilenmesi ve tatlı yüzü vesilesiyle karar verdik. Onun sayesinde ev aldık ve kiralamayı ve bütün işlemleri ve ona verdik. Çok teşekkürler.

Ekrem Civaş
08/12/2019

Aktif, cana yakın ve güven verici.

Egem Acarlar
26/11/2018

Ada'da dürüst emlakçı bulmak zordur en güvenilir, güler yüzlü istek doğrultusunda dairemi bulmamı sağlayan ilker bey e çok teşekkür ederim

Eda Kara
24/06/2020

İlker Bey, çok güler yüzlü samimi ve içten. Bize yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Artık emlağın tek adresi...

Eda Gen
25/08/2019

Kiralama işlemimde benimle yakından ilgilenerek, ev konusunda evin eksiklerini gidermede yardımcı olarak, beni çok memnu ettiler. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimde Coldwell Banker, İlker Bey ve Beyazıt Bey ile çalışmayı çok isterim.

Dr. Bekir Baysal
31/12/2019

İlker Bey sayesinde emlak yatırımlarımızı güvenle planlıyoruz. Gerek danışmanlığı, gerek güven tesis eden yaklaşımı, gerekse çözüm odaklı aksiyonları ile emlak konusunda her daim yanımızda hissediyoruz. Gelecek yıl için yatırım planlarımızda bize destek olacağından son derece eminiz. Başarılarının devamını diler, yardımları için teşekkür ederiz.

Dilara Güzey
16/11/2018

Yeni evli çift olarak çok fazla isteğimiz olmasına rağmen taleplerimizi yerine getirdiğiniz ve ilgilendiğiniz için ayrıca samimiyetinizden dolayı teşekkürlerimi iletirim.

Deniz Karakuş
18/11/2018

Sevgili İlker bey gerçekten güler yüzünüz ilgi ve alakanız takdire şayan. İyi ki sizin gibi birisiyle çalışmışız. Başarınızın daim olmasını dilerim.

Demet Öncel
08/12/2019

Sabırlı, sıcakkanlı, ikna kabiliyeti yüksek, iş takibi süper. Teşekkür ediyoruz kendisine.

Cihatay Diril
17/11/2018

Sorumsuz bir emlak firması bizi çok zor bir duruma düşürmüştü. Bize bir gün içinde istediğimiz gibi bir ev buldun. İşine olan saygın ve yardımların için teşekkür ederim.

Cemile Arayıcı
Merit Royal - 03/07/2020

Profesyonel, çözüm odaklı, samimi, güler yüzlü, empati yeteneği gelişmiş, yardımsever ve iş takibi çok iyi. Zor koşullarda bile çözüm bulabilecek hassasiyete sahip. Ev sahibi olmamızda ki desteğine ve ilgisine teşekkür ederiz. Başarılarınız daim olsun.

Canan Süyek
30/03/2019

İlker Bey'in talebimize göstermiş olduğu titizlik, çalışma ve profesyonellikten dolayı kutluyorum. Göndermiş olduğu hedef odaklı mailler sonucunda Kıbrıs'a gelerek, alımımızı gerçekleştirmiş olduk. Gerek İlker Bey'i ve gerekse Maximum ofisini gönülden tebrik ediyorum. Çok teşekkürler.

Büşra Nur Evli
08/12/2019

Çok başarılı ve samimi birisi. Bundan sonra onunla birlikte devam.

Burak Gökbulut
30/11/2019

Sevgili İlker, Girne'deki evimin kiralama ve satış danışmanlığını yaparken bunun yanında birçok beklenmedik güçlüğün üstesinden geldin. Katlanılması güç kaprislerime karşı bile her zaman güler yüz ve doğru çözümlerle yaklaşarak beni sakinleştirmesini ve sonuç almasını bildin. Hizmetlerin ve emeklerin için sana tekrar içtenlikle teşekkür ederim. Ömür boyu başarı ve mutluluk dilerim.

Buket Yaşar Zülfikar
30/12/2019

Güler yüzlü, tatlı dilli, profesyonel yaklaşımları ile biz Zülfikar Ailesinin vazgeçilmezi İlker Polat, başarılarının devamını dilerim...

Buket Yaşar Zülfikar
03/12/2018

Ne diyeyim ki!!!. O kadar sıcak kanlı, doğru yönlendiren, işine dört elle sarılan ve en hızlı en makul şekilde bizlere yardımcı olan güler yüzlü, tatlı dilli hayat dolu ve belli ki işini de çok seviyor. Başarıların hep daim olsun İlker...

Boray Çetin
30/01/2019

Sizin bir şey söylememize gerek yok İlker ne yapacağını biliyor, küçücük bir uğraş sarf etmeden evinize geçin oturun. Her şeyi halleden adam sevgiler

Bige Keşmir
23/03/2020

İlker Polat, iki ay içerisinde, satmak istediğim Girne’deki 2. daireme iyi bir müşteri buldu. Kendisine müteşekkirim. Güler yüzlü, olumlu hal ve tavrıyla çevresi, alıcı ve satıcı arasındaki ilişkileri gayet profesyonelce organize edip, pürüzleri ortadan kaldırmayı başaran çok güvenilir bir Coldwell Banker elemanı. Sağ olsun, başarılarının devamını diliyorum.

Bige Keşmir
29/01/2020

İlker Polat, titiz, işinin ayrıntılarını çok iyi bilen ve çevresine, özellikle müşterilerine son derece yakın ve saygılı yaklaşımıyla temayüz eden bir satış uzmanı. Kendisini tanımış olmaktan mutluyum. Bir dairemi satmam için çok çaba gösterdi ve başardı. Kendisine müteşekkirim.

Bezen İltaş
16/11/2018

Sevgili İlker samimiyetin çalışkanlığın ve yardımseverliğin sayesinde işinde çok başarılısın. Hep böyle devam et. Seni seviyoruz.

Berfin Terlemez
30/07/2019

Bugün mutlulukla taşındığım evi bana gösteren bir sıkıntım olduğunda her yardıma koşabilen ve işini bu kadar severek yapan bir insan Kıbrıs’ta danışmanlığı zirveye taşıyan İlker Bey değil de, İlker abi olan bir insan. Teşekkürler Abiciğim. Her şey gönlünce olsun 🙂

Begüm Demir
08/12/2019

Güler yüzlü, samimi, her konuda yardımcı oldu. Çok memnun kaldık ailecek 🙂

Bayram Şimşek
30/03/2019

Web sitesi üzerinden görmüş olduğumuz ilan ile irtibata geçtik. Telefonda aktardığı bilgiler ile bizi doğru bir şekilde yönlendirdi. Tereddütsüz olarak mülkü almamıza, hızlı bir şekilde sonuca ulaşmamıza yardımcı oldu.

Başak Özseyhan
25/11/2018

Uzun zamandır hayalini kurduğumuz eve sahip olmamızda bize yardımcı oldun. Güler yüzün, tatlı dilli, kalbi güzel İlker abim. Bu güzel yuvaya sahip olmamızda vesile olduğun için çok teşekkür ederiz. İyi ki seni tanımışız.

Barış Oral
31/12/2019

İlker Polat arkadaşımız çok iyi bir satış elemanı. İşini gerçekten çok titizlikle, hassas ve güzel yapıyor. Çok iyi konuşmasını ve hitap etmesini biliyor. İkna yeteneği de çok güçlü. İnsanları etkilemeyi başarıyor. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Banu Evyapan
18/11/2018

İlker'ciğim, seni tanımaktan, senin uzmanlığında hayallerimi kısa sürede gerçekleştirmekten o kadar mutluyum ki yardımların için çok teşekkür ederim. Gösterdiğin çabayla kısa sürede satış işlerimizin sorunsuz yürümesine katkı sağladın. İhtiyacımız olduğunda bize yardım etme azmin için gerçekten minnettarım. Gösterdiğin samimiyet ve özveri için sana sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsın kazandıran dostum 😉 😉 😉

Arshia
17/11/2018

he is amazing, kind and best man in the Cyprus.

Arman Şirinpınar
30/12/2019

İlker kardeşimle bir Kıbrıs seyahatinde tesadüfen tanıştım. Çok memnun kaldım kendisinden, çok candan bir arkadaşımız. Çok insancıl, yaptığı satışlardan, aldığımız yerlerden son derece memnunuz. İftihar ediyoruz kendisi ile. Başarılarının devamını diliyor

Arman Şirinpınar
19/11/2018

İlker kardeşim, son derece dürüst, çalışkan ve sempatik bir arkadaşımsın. Onun tatlı dilinden dolayı, bir mülk almayı düşünürken 2 yer aldım. Şuanda da bana 3. yeri düşündürüyorsun. Allah senden razı olsun. Seni seven abin.

Arda Bayburt
02/11/2019

Güler yüzlü, güvenilir ve profesyonel, işini gerçekten severek yapıyor. Gerek kira, gerekse satılık için rahatlıkla gayrimenkullerinizi teslim edebilirsiniz.

Ali Rıza Günal
30/03/2019

Bir yakınımın gayrimenkul talebi üzerine kendisi ile tanışma fırsatımız oldu. Ayrıntılı bilgilendirmesi ve bizi hızla sonuca götürmesinden ötürü çok memnunuz. Teşekkür ederiz.

A. Cevdet Akdal
30/11/2019

Bir insan işini bu kadar çok sevebilir.. Tanıştığımız günden beri dürüst kişiliği sıcak kanlılığı pozitif enerjisi ve daima Gülen yüzü ile gönlümde taht kurmuş ve işin öncesinde ve sonrasında bile memnuniyeti sorgulayarak mükemmel bir memnuniyet yaratan sevgili dostum kardeşim ve danışmanım sen harikasın.. Başarıların daim olsun.... Seviliyorsun...

Compare listings

Compare